DOPE CREATIVE AGENCY
loading...
Branding, Otwarcie inwestycji

Branding BohoHouse – Apartamenty

O Kliencie

BOHO HOUSE to ulokowany w pobliżu centrum Ustrzyk Dolnych obiekt, posiadający 21 nowoczesnych apartamentów urządzonych ze smakiem i artyzmem. Aranżacja wnętrz BOHO HOUSE to efekt współpracy z polskimi projektantami według przemyślanej wizji. Hasło przewodnie “sztuka wypoczynku” to nie doza przypadku - w obiekcie znajduje się wiele dzieł sztuki, artystycznej ceramiki oraz nietuzinkowych dekoracji. Beztroski wypoczynek w regionie bieszczadzkim urozmaicony jest poprzez szereg udogodnień takich jak basen letni, ruska bania, sauna fińska oraz na podczerwień, wiata grillowa czy lobby przeznaczone do integracji.

Apartamenty Boho House

BRANDING

Identyfikacja wizualna nowej inwestycji

W ramach współpracy z BOHO HOUSE zajęliśmy się stworzeniem kompleksowego brandingu obiektu, w skład którego wchodziły poszczególne działania:

  • - naming nowej inwestycji oraz stworzenie logotypu odzwierciedlającego nowatorski boho styl artystycznych wnętrz,
  • - stworzenie hasła marketingowego “sztuka wypoczynku” oraz brand booka obiektu gwarantującego spójność produkowanych materiałów,
  • - projekty materiałów drukowanych,
  • - design platformy integrującej systemy rezerwacyjne,
  • - design personalizowanych produktów dla gości hotelowych,
  • - zaprojektowanie oznakowania wewnętrznego i zewnętrznego obiektu (oznakowanie apartamentów, ścieżek komunikacyjnych oraz wszelkich udogodnień obiektu).
LOGOTYP BOHO HOUSE
SPÓJNA IDENTYFIKACJA WIZUALNA
MATERIAŁY DRUKOWANE
PLATFORMA INTEGRUJĄCA SYSTEMY REZERWACYJNE
DESIGN PERSONALIZOWANYCH PRODUKTÓW
OZNAKOWANIE WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE
VIEW
CLOSE